Těhotenská, prenatální masáž

29.09.2021

Není žádným překvapením, že těhotenství s sebou přináší bolesti. Je zcela přirozené, že se cítíte nepříjemně, zatímco se vaše tělo přizpůsobuje rostoucímu miminku! Absolvování prenatální masáže může být pro vaše fyzické i emocionální zdraví v průběhu těhotenství nesmírně prospěšné. Je však důležité spolupracovat s masérkou, se kterou se cítíte dobře, které důvěřujete a která je dobře vyškolena v poskytování prenatální masáže.

Zde je několik důvodů, proč je důležité chodit na pravidelné prenatální masáže:

  • Prenatální masáž zlepšuje krevní oběh, který poskytuje více kyslíku a živin matce i dítěti. Krevní oběh stimuluje lymfatický systém a zvyšuje imunitu a odstraňování toxinů.
  • Prenatální masáž zklidňuje nervový systém. Klidná a vyrovnaná maminka rovná se klidné a vyrovnané dítě. Když je váš nervový systém klidný a uvolněný, zlepšuje se trávení, nevyplavují se stresové hormony a váš imunitní systém je v optimálním stavu.
  • Prenatální masáž pomáhá zmírnit napětí kloubů. Jak se miminko zvětšuje a roste, jsou vaše kyčle, záda, hrudník, ramena, nohy, chodidla a krk každý den více namáhány. Prenatální masáž pomáhá tento stres zmírnit, takže se maminka během těhotenství cítí pohodlněji.
  • Prenatální masáž poskytuje mamince čas na péči o sebe během těhotenství. Nošení a růst dítěte vyžaduje spoustu energie! Udělejte si čas na emocionální a fyzickou podporu pomocí pečujícího a terapeutického doteku.

ce k poskytované těhotenské masáži v salonu Dee Dee Masáže Praha