Masážní balíčky

Přinášíme vám zdraví a relaxaci.

Dee Dee Masáže Praha - Výhodné Masážní balíčky

Dopřejte sobě nebo někomu koho máte rádi zasloužený čas, kdy se můžete nechat dokonale rozmazlit v jednom z nejlepších studií pro Thajské masáže v Praze. Naše exkluzivní balíčky masáží kombinují některé z našich nejoblíbenějších a vyzkoušených procedur pro čas čisté blaženosti.

Platné pouze do 31. ledna 2022!


Birthday Package - Narozeninový Balíček


Nejlepší relaxační masážní lázeňský balíček je určen k obnovení energie, uvolnění napětí a uvolnění zablokované energie. Tento balíček zahrnuje lázeňské ošetření nohou, peeling, jemný peeling drsné kůže na patách, doplněný aromaterapeutickou masáží celého těla, a zahrnuje aromaterapeutickou masáž obličeje, která omlazuje péčí proti stárnutí a zanechává pokožku vypnutou a vyživenou.

Tento zážitek je vytvořen tak, aby probudil smysly, uvolnil tělo a obnovil váš vnitřní klid.

Masáž zahrnuje: Masáž nohou. Aromaterapeutickou masáž a Aromaterapeutickou masáž obličeje

Délka: 90Min                            Cena: 1850Kč


Thajský výběr
Thajský výběr

Thai Signature - Thajský výběr

Síla uklidňujících aroma bylinných olejů v kombinaci se západními a východními masážními technikami se zaměřuje na energii ve spodní části páteře, aby pomohla vyrovnat vaše tělo a duši.

Tento balíček obsahuje jílovou masku na záda pro tu nejlepší detoxifikaci, doplněnou masáží celého těla, a navíc masáž obličeje a hlavy k celkovému zmírnění napětí a stresu.
Masáž zahrnuje: Aromatickou masáž celého těla. Peeling a maska na záda.


Doba trvání: 90 minut              Cena: 1800Kč


Back to Balance – Návrat do rovnováhy 

Nechte se hýčkat teplou aromatickou lázní na nohy, jemně drhněte drsnou kůži na patách, uvolněte unavená chodidla a vychutnejte si masáž chodidel, po níž následuje masáž celého těla horkými kameny, která blahodárně působí na odstraňování toxinů z vašeho organismu a podporuje zdravý krevní oběh. Ájurvédská masáž, uklidňující a energizující masáž hlavy, kombinuje techniky tlakových bodů a použití teplého kokosového oleje k uvolnění napětí v hlavě a šíji, aby se odblokovala bolest hlavy a zmírnil stres.

Masáž zahrnuje: Lázně nohou, reflexní terapie. Masáž celého těla horkými kameny. Indická masáž hlavy.

Doba trvání: 120 minut                     Cena: 2400Kč


Vítejte do masážního salónu

Dee Dee thajské masáže Praha

Místo, kam si vždy a znovu rádi přijdete Odpočinout. Obnovit sílu. Ozdravit se

Unikněte shonu každodenního života, a přijďte se jemně osvěžit a obnovit uklidňující masáží. Doplňkové terapie, jakou jsou profesionální masáže, mohou hrát cennou roli pro Vaše zdraví a pohodu tím, že zmírní úzkost a napětí a pomůže zvýšit fyzickou nebo emocionální sílu, tím, že Vám poskytnou obnovení energie.

V nabídce nechybí tradiční thajské masáže, hloubkové regenerační masáže, cílené masáže, ale i aromaterapie, které Vás nasměrují do neskutečně přirozené relaxace.

Dee Dee thajské masáže je jednoduše tím nejlepším místem pro masáž v Praze a nabízí možnost zcela individuálního přístupu k masáži na základě vašich problémových oblastí a stresu, který vás trápí.

Udělejte si čas a zažijte uklidňující účinky masáže ve vašem životě.
"Uvolněte se, ztište svou mysl a nechte své tělo sestoupit do hluboké relaxace."