Masážní balíčky

Dee Dee Masáže Praha - Výhodné Masážní balíčky

Dopřejte sobě nebo někomu koho máte rádi zasloužený čas, kdy se můžete nechat dokonale rozmazlit v jednom z nejlepších studií pro Thajské masáže v Praze. Naše exkluzivní balíčky masáží kombinují některé z našich nejoblíbenějších a vyzkoušených procedur pro čas čisté blaženosti.

Dokonalá relaxace
Dokonalá relaxace

Dokonalá Relaxace

Nejlepší relaxační masážní balíček určený k doplnění energie, zmírnění napětí a uvolnění blokované energie. Tento balíček obsahuje jemný peeling na nohy, doplněný o Aromaterapeutickou masáž celého těla a Aromaterapeutickou masáž obličeje, která omlazuje svým ošetřením a zanechává pokožku napnutou a vyživenou.

Tato kombinace masáži je vytvořena tak, aby probudila smysly, uvolnila tělo a obnovila váš vnitřní klid.

Doba trvání: 90 minut              Cena: 1750Kč
Uvolnění svalů
Uvolnění svalů

Uvolnění Svalů

Tento balíček je navržen tak, aby zapracoval především na svalovém napětí. Obsahuje Hloubkovou Regenerační Masáž svalových tkání a vaše terapeutka se zaměří na oblasti svalového napětí. Masáž bude provázena umístěním nahřátého lávového kamenu nebo kamenů na záda, Indickou masáží hlavy a lázně nohou a reflexní masáží nohou. Perfektní pro obnovení vnitřní rovnováhy a uvolnění svalového napětí při současném snížení vašich stresů.

Doba trvání: 120 minut           Cena: 2300Kč

Thajský výběr
Thajský výběr

Thajský výběr

Síla uklidňujících aroma bylinných olejů v kombinaci se západními a východními masážními technikami se zaměřuje na energii ve spodní části páteře, aby pomohla vyrovnat vaše tělo a duši.

Tento balíček obsahuje jílovou masku na záda pro tu nejlepší detoxifikaci, doplněnou masáží celého těla, a navíc masáž obličeje a hlavy k celkovému zmírnění napětí a stresu.


Doba trvání: 90 minut              Cena: 1800Kč


Návrat k rovnováze
Návrat k rovnováze

Návrat k Rovnováze

Od začátku se nechte hýčkat teplou aromatickou lázní nohou s navazující masáží nohou. Následovat bude relaxační Aroma masáž teplými lávovými kameny, která je prospěšná pro odstranění toxinů z vašeho systému a podporu zdravého průtoku krve. Poté si vychutnáte Ájurvédskou masáž, uklidňující a energizující masáž hlavy kombinující techniky masáží tlakových bodů při použití teplého kokosového oleje ke zmírnění napětí v hlavě a krku - vše pomáhající k vytouženému zmírnění nebo i odstranění bolestí hlavy a odbourání stresu.

Doba trvání: 120 minut                                                   Cena: 2400Kč

Od Hlavy až k Patě
Od Hlavy až k Patě

Od Hlavy až k Patě

Speciální balíček je nakombinován tak, aby vám poskytl zážitek, který pomůže k uvědomění vašeho bytí a uvolňuje fyzické i energetické napětí, obnovuje pocit rovnováhy a nastartovává vlastní léčebný proces těla. Od Hlavy až k Patě masáž zahrnuje masáž celého těla thajskou jóga masáží, Indickou masáž hlavy, a napětí uvolňujcí reflexologii pro nohy a lázeň nohu.


Doba trvání: 120 minut                                                   Cena: 2200Kč