O nás - O mně

Vítejte do salonu Dee Dee Masáže – Místo, kam se vždy a znovu rádi vrátíte...
 Odpočinout. Obnovit sílu. Ozdravit se.

Během mé více než desetileté certifikované praxe jako masážní terapeutka jsem léčila tolik lidí trpících stresem, únavou a depresí, až jsem si uvědomila, že nadešel ten správný čas a vytvořit perfektní (Dee Dee v thajštině) prostor pro zlepšení zdraví a nálady tím, že budu nabízet kvalitní standardní masáže s použitím 100% přírodních rostlinných olejů a esenciálních (éterických) olejů z květin a bylin, které kromě poskytování příjemné vůně použité jako aromaterapeutické oleje při masáži poskytují respirační dezinfekci a pozitivní psychologické přínosy.

Pro mé klienty mi leží na srdci relaxace poskytování masáží té nejvyšší kvality.

Stala jsem se kvalifikovanou profesionálkou v oboru masáží před více než deseti lety a společně s postgraduálním studiem během praxe v oboru jsem se naučila novým dovednostem v aromaterapii, švédské a hloubkové masáži svalových tkáni, masáži nahřátými sopečnými kameny, manuální lymfatické masáži, těhotenská masáži, indická masáži hlavy a terapii aktivačních bodů a tradiční thajské masáži.


Pošlete mi zprávu

Máte-li jakékoli dotazy týkající se nabízených služeb nebo byste chtěli více informací o konkrétní léčbě? Pokud byste chtěli soukromě konzultovat o vašich osobních zdravotních problémech před masážní terapií, neváhejte a pošlete mi e-mail. Potěší mě, když Vám budu nápomocna.

Pro vaši péči jsme připravili a navrhli všechny nejlepší techniky a produkty, které se používají, 
takže si můžete okamžitě rezervovat další schůzku.

A co víc – proč si jich neobjednat hned několik, od tělového peelingu až po lázně nohou - máme pro vás vše podstatné.

V Dee Dee Masáže jsme hrdí na to, že jsme odborníci na péči o sebe a své tělo v centru Prahy,
stiskněte tlačítko Rezervovat nebo zavolejte na +420603910432, rádi vás budeme hýčkat.