Nejoblíbenější thajské masáže

 Více o thajské aroma masáži

DÉLKA: 30MIN - 60MIN - 90MIN - 120MIN 
CENA: 650CZK - 1199CZK - 1690CZK - 2190CZK

Thajská Aroma Masáž
Střední až pevné masážní tahy a tlak

Kombinace tradičních thajských protahovacích technik a posilující olejové masáže.

V této léčebné terapii celého těla, terapeut používá čisté přírodní oleje i z thajských bylin, které vyživují pokožku, posilují krevní oběh a tekutin v těle, uvolňují svaly a mysl. Zažijete hluboce relaxační a zároveň osvěžující zážitek.
Terapeutka se také zaměřuje na meridiánové linie Sen, přičemž mohou být použity různé techniky včetně hloubkové masáže tkání, a dochází k uvolnění svalů, zvýšení kyslíku v krvi a uvolnění toxinů ze svalů.
Tato celotělová masáž pomáhá uvolnit napětí, zvýšit krevní oběh, imunitu a energeticky vyvážit celé tělo. 


Více o Regenerační hloubkové masáži svalů

DÉLKA: 60MINS - 90MINS - 120MINS
CENA: 1290CZK - 1790CZK - 2290CZK
DOPORUČUJEME: 90MINUT

Regenerační hloubková masáž svalů
Středně silné až pevné masážní tahy a tlaky

Hloubková masáž svalů je vynikající pro ty, kteří se chtějí nebo musí zotavit ze stresu, bolavých svalů a mají celkový pocit, že jsou "zaseknuti" nebo "zablokování" nějakým způsobem.

Zejména při problému migrén terapeutka pomocí namíchaného éterického oleje a hořčíkového oleje aplikuje hlubokou a tlakovou masáž čedičovým kamenem, čímž dosáhne k svalovým uzlům.

Reflexní masáž horní, dolní části zad nebo nohou vám pomůže uvolnit stres. Masáž se zaměří na únavu a ztuhlost svalů nebo oblasti, kde máte pocit, že je potřeba.


Více o Thajské Fusion masáži

DÉLKA: 60MINS - 90MINS - 120MINS
CENA: 1290CZK - 1790CZK - 2290CZK
DOPORUČUJEME: 90Minut

Dee Dee Signature Thajská Fusion Masáž

Střední až pevné masážní tahy a tlak

Fusion Masáž - dokonalá kombinace technik a pocitů. V této léčbě používáme západní a východní techniky, kde výsledkem je silná směs úžasných pocitů a výsledků hojení těla. Thajská fusion masáž se koná na masážním stole a zahrnuje kombinace masáže Tok Sen, regenerační masáže hlubokých tkání, masáže horkými kameny, thajské tradiční masáže a thajského bylinného oleje.

Tato masáž je vynikající, když se cítíte bolaví, máte pocit ztuhlosti v kloubech a krku nebo bolesti v horní a dolní části zad. 

Vítejte do masážního salónu

Dee Dee thajské masáže Praha

Místo, kam si vždy a znovu rádi přijdete Odpočinout. Obnovit sílu. Ozdravit se

Unikněte shonu každodenního života, a přijďte se jemně osvěžit a obnovit uklidňující masáží. Doplňkové terapie, jakou jsou profesionální masáže, mohou hrát cennou roli pro Vaše zdraví a pohodu tím, že zmírní úzkost a napětí a pomůže zvýšit fyzickou nebo emocionální sílu, tím, že Vám poskytnou obnovení energie.

V nabídce nechybí tradiční thajské masáže, hloubkové regenerační masáže, cílené masáže, ale i aromaterapie, které Vás nasměrují do neskutečně přirozené relaxace.

Dee Dee thajské masáže je jednoduše tím nejlepším místem pro masáž v Praze a nabízí možnost zcela individuálního přístupu k masáži na základě vašich problémových oblastí a stresu, který vás trápí.

Udělejte si čas a zažijte uklidňující účinky masáže ve vašem životě.
"Uvolněte se, ztište svou mysl a nechte své tělo sestoupit do hluboké relaxace."

Všeobecně známé Benefity Masáže

Zlepšuje váš metabolismus - snižuje stres - zmírňuje nespavost - urychluje zotavení po intenzivním tréninku - zlepšuje svalovou výkonnost a držení těla - zvyšuje rozsah pohybu kloubů a svalovou flexibilitu - poskytuje úlevu od Ischiasu, bolesti zad a bolesti svalů - přispívá k duševní a fyzické relaxaci a vyšší energetické hladiny