Časté otázky a odpovědi 

Jak se dostanu do Dee Dee?

Nacházíme se kousek od stanice metra i. Pavlova ve spojné ulici mezi Ječnou a Žitnou ulicí. A jsme v dosahu 500 m od Václavského náměstí.

Jak mohu provést rezervaci?

Pro rezervaci na ten samý den, prosím, zavolejte nám nebo pošlete SMS. Pro rezervaci později v týdnu a více, prosím, vyzkoušejte naši on-line rezervaci.

Jak se mám připravit na svou masáž?
Nic zvláštního, ale snažte se vyhnout alkoholu po dobu 24 hodin před ní, a doporučujeme, abyste nejedli velké jídlo v den vaší masáže, určítě ne více než 1-2 hodiny před ní!

Nabízíte sexuální služby?
To rozhodně ne. Naše služby jsou zcela terapeutické a nesexuální. Nebudeme tolerovat sexuální požadavky ani nevhodné obtěžování našich zaměstnanců.


Budu muset poskytnout svou anamnézu?

Pokud jste poprvé návštěvník Dee Dee, budete požádáni o vyplnění krátkého dotazníku zahrnující anamnézu. To je nejen pro vaši bezpečnost, ale abychom i mohli nejlépe přizpůsobit masáž vašim potřebám.

Můžu se osprchovat ve studiu?
Ano, můžete se osprchovat po masáži, pokud si přejete (v závislosti na dostupnosti pokojové sprchy), ale vezměte prosím na vědomí, že vaše masérka odstraní veškerý olej s nahřátými ručníky na konci vaší seance, takže ho možná nebudete potřebovat.

Jsou pokoje klimatizované?

Omlouváme se, ale bohužel ne.

Jak budu oblečen/a při masáži?
Většina ošetření, které poskytujeme, vyžaduje použití oleje a to může být aromatické nebo bez aroma. Měli byste odstranit oblečení na úroveň, s níž jste spokojeni. Nejlepší je, aby jste zůstali ve svém spodním prádle a pokud máte obavy o své spodní prádlo kvůli masážnímu oleji, a my Vám to i vždy nabízíme, poskytneme Vám jednorázové spodní prádlo (módní nejsou-ale dělají práci!).
V každém případě, budete se po celou dobu s ručníkem od horní části stehen do pasu.

Musím se svléknout před svým terapeutem?
Ne, Vaše masérka vám ukáže vaši léčebnou místnost a nechá vás v soukromí, aby se jste se svlékli. Sama pak vejde jen po zaklepání.


Jaké jsou vaše Storno podmínky?
Když provedete rezervaci, zajistíme, aby byla připravena místnost a terapeut je k dispozici. Pokud potřebujete zrušit svou schůzku, prosím, dejte nám prosím vědět, jakmile to bude možné. Pokud jste provedli online rezervaci, budete mít zaplaceno za masáž v plném rozsahu v případě platby kartou - Pokud nám dáte vědět alespoň 3 dny předem o zrušení nebo přeplánování pak vám vrátíme částečně zaplacenou částku nebo přeložíme k Vaší spokojenosti dle možností.


Prodáváte dárkové poukazy?
Ano! V současné době máme poukázky na "jednu hodinu masáže dle vašeho výběru" navržen jako perfektní dárek. Stačí se zastavit k zakoupení jednoho nebo později budeme poskytovat možnost na objednávku on-line, kde můžeme zařídit poštovné za poplatek.

Pokud jsem těhotná, je to bezpečné mít masáž?
Pokud jste v prvním trimestru, že se obecně nedoporučuje mít masáž těla. Pokud jste více než tři měsíce těhotná - doporučujeme prodiskutovat nejprve s vaším lékařem.

Mám dát terapeutce extra tip?
Tak to je to zcela na vás jako v restauraci! Pokud tak učiníte, můžete si být jisti, že váš terapeut/-ka bude mít 100% z Vašeho extra monetárního ohodnocení nad standardní cenu služby.

Je možné platit na místě platební kartou?

Vedle preferované platby v hotovosti akceptujeme debetní i kreditní karty Visa a Mastercard, Apple Pay a Google pay.