Nejpopulárnější masáže

Masáž lávovými-čedičovými kameny

Středně silné až pevné masážní tahy a tlak

Dosáhněte vrcholu relaxace s naší aromatickou masáží horkými kameny, kde se kombinace nahřívaných čedičových kamenů a masážních olejů aplikuje při masáži celého těla do hluboké úrovně svalů, aby se uvolnily svalové uzly a zároveň vaše starosti díky této omlazující masáží. Užijte si léčivé ruce terapeutky, abyste se povznesli a znovu otevřeli své energetické cesty.

Tato masáž je perfektní pro uvolnění napnutých a bolavých svalů, přičemž tato terapie Vám dodá energii.

Navíc použití a výběr vhodného éterického oleje Vám pomůže hluboce relaxovat a uvolnit vaše tělo a mysl.

Více o masáží horkými (nahřátými) lávovými kameny

DÉLKA: 60MIN - 90MIN - 120MIN
CENA:
1350CZK - 1899CZK - 2390CZK

DOPORUČUJEME: 90Minut


Aroma-terapeutická masáž
Aroma-terapeutická masáž

Aroma-terapeutická masáž

Lehké až střední masážní tahy a tlak

Zmírněte stres a napětí s výběrem aroma-terapie a speciálního oleje ve směsi k dosažení účinku, který si přejete. Tato lehká až středně tlaková masáž je navržena tak, aby vyhovovala vašim individuálním potřebám a přivedla vaše tělo a mysl do dokonalé rovnováhy.

Terapeutka bude během masáže také používat nahřáté lněné sáčky, které nejen udržují teplo, ale v kombinaci s aroma-terapii pomohou utěšit a budete cítit konečně vytouženou relaxaci pro mysl, tělo a duši.

Více o Aroma-terapeutické masáži:

DÉLKA: 30MIN - 60MIN - 90MIN - 120MIN
CENA: 650CZK - 1199CZK - 1690CZK - 2190CZK

DOPORUČUJEME: 90MinutIndická Masáž hlavy

Ájurvédská indická masáž hlavy je starodávná masážní praxe s kořeny v tradiční indické kultuře. Kromě toho, že se budete cítít skvěle, existuje mnoho výhod této ájurvédské léčby.

V jejím důsledku se vaše tělo bude cítit lépe fyzicky i emocionálně, protože obnoví vaši energii, která pomáhá tělu fungovat mnohem optimálněji.

DÉLKA: 30minut - 60minut
CENA: 600Kč - 1100Kč

Všeobecně známé Benefity Masáže

Zlepšuje váš metabolismus - snižuje stres - zmírňuje nespavost - urychluje zotavení po intenzivním tréninku - zlepšuje svalovou výkonnost a držení těla - zvyšuje rozsah pohybu kloubů a svalovou flexibilitu - poskytuje úlevu od Ischiasu, bolesti zad a bolesti svalů - přispívá k duševní a fyzické relaxaci a vyšší energetické hladiny