Nabídka masáží Praha

Benefity Masáže

Zlepšuje váš metabolismus - snižuje stres - zmírňuje nespavost - urychluje zotavení po intenzivním tréninku - zlepšuje svalovou výkonnost a držení těla - zvyšuje rozsah pohybu kloubů a svalovou flexibilitu - poskytuje úlevu od Ischiasu, bolesti zad a bolesti svalů - přispívá k duševní a fyzické relaxaci, zvýšení energetické hladiny a imunity

Relaxujte a načerpejte energii v masážním salónu, kde se poskytují ty nejlepší thajské masáže v Praze. 

Masáže, a nejen thajské, jsou skvělým způsobem, jak si odpočinout a také ulehčit unaveným svalům od každodenního stresu. Mají působnost i na psychiku a ty nejlepší masáže mohou pomoci zlepšit oběh krve a zdraví svalů, zmírnit příznaky stresu a únavy.

Vaše mysl a tělo jsou nerozlučně spjaty a čas na masáž vám pomůže vyčistit hlavu a zvýšit duševní bdělost.

Nabízíme masážní procedury vyhovující různým požadavkům, včetně masáže lávovými kameny, těhotenské masáže a dalších. Jsme hrdí na to, že patříme mezi ty nejlepší z masážních salonů v Praze s řadou procedur, které našim hostům poskytnou zážitky, pro které se znovu a znovu vracejí.

V níže uvedeném portfoliu najdete další informace o tom, jak vám můžeme pomoci uvolnit se, načerpat energii a být znovu připraveni čelit čemukoliv. 
Ve studiu Dee Dee Masáže Praha jsou všechna ošetření těla prováděna s použitím nejlepších éterických olejů Nobilis. Kromě toho používáme 100% přírodní a organické produkty pro těhotenství a masáže lávovými kameny, což vám umožní dosáhnout absolutního omlazení a načerpání energie.

Proveďte rezervaci online na masáž, balíček nebo na některou z našich služeb, nebo nám zavolejte na +420603910432 a promluvte si s naším ochotným a přátelským personálem. Rádi prodiskutujeme vaše požadavky a pomůžeme vám vybrat perfektní léčbu.

Dee Dee Signature Masáže

Thajská Fusion Masáž

Fusion Masáž - dokonalá kombinace technik a pocitů. V této léčbě používáme západní a východní techniky, kde výsledkem je silná směs úžasných pocitů a výsledků hojení těla. Thajská fusion masáž se koná na masážním stole a zahrnuje kombinace masáže Tok Sen, regenerační masáže hlubokých tkání, masáže horkými kameny, thajské tradiční masáže a thajského bylinného oleje.

Více o Thajské Fusion masáži

DÉLKA: 60MIN - 90MIN - 120MIN 
CENA: 1290CZK - 1790CZK - 2290CZK

Série Thajských Fusion Masáží
Kupte si 5, 6. získáte ZDARMA (při plné ceně)
BALENÍ 6 KUSŮ: 6450CZK (UŠETŘÍTE 1290CZK)

Léčebná Masáž na Migrénu

Středně silné až pevné masážní tahy a tlak

Tato specializovaná léčba se zaměřuje na vrstvy svalů hluboko pod kůží. Masáž je určena na hlavu, ramena, a horní části zad k odstranění negativních účinků emocí, intenzivního intelektuálního vypětí, nebo sedavé pozice v kanceláři, které má za následek bolesti hlavy, bolest očí, krční páteře, bolesti svalů, nespavost.
Tento druh specifické thajské masáže je ideální pro ty, kteří trpí těžkými a častými bolestmi hlavy a migrénami.

Více o léčebné masáži na migrénu a bolest hlavy

DÉLKA: 60MIN - 90MIN
CENA: 1200CZK - 1700CZK

Série Léčebných Masáží na Migrénu
Kupte si 5, 6. získáte ZDARMA (při plné ceně)
BALENÍ 6 KS: 6000CZK (UŠETŘÍTE 1200CZK)


Thajská Aroma Masáž

Střední až pevné masážní tahy a tlak

Kombinace tradičních thajských protahovacích technik a posilující olejové masáže.
V této léčebné terapii celého těla, terapeut používá čisté přírodní oleje i z thajských bylin, které vyživují pokožku, posilují krevní oběh a tekutin v těle, uvolňují svaly a mysl. Zažijete hluboce relaxační a zároveň osvěžující zážitek.
Terapeutka se také zaměřuje na meridiánové linie Sen, přičemž mohou být použity různé techniky včetně hloubkové masáže tkání, a dochází k uvolnění svalů, zvýšení kyslíku v krvi a uvolnění toxinů ze svalů.
Tato celotělová masáž pomáhá uvolnit napětí, zvýšit krevní oběh, imunitu a energeticky vyvážit celé tělo.

Více o thajské aroma masáži

DÉLKA: 30MIN - 60MIN - 90MIN - 120MIN 
CENA: 650CZK - 1199CZK - 1690CZK - 2190CZK

Série Thajských  Aroma Masáží
Kupte si 5, 6. získáte ZDARMA (při plné ceně)

BALENÍ 6 KUSŮ: 5995CZK (UŠETŘÍTE 1199CZK)

Thajská Boran Masáž

Bez Oleje - Střední až pevné masážní tahy a tlak

Jedná se o klasickou thajskou tradiční masáž, která pracuje pomocí silných a pevných tahů a tlaků prstů a proníká až k hlubokým svalovým tkáním. U této terapie se používají známé thajské protahovací techniky, o kterých nejen díky statusu UNESCO nehmotné památky,  víte určite také.

Tím, že se soustředí na "Sen Sib" nebo 10 meridiánových linií těla, tak tento tradiční způsob thajské léčby obnovuje flexibilitu a průtok naší životní energie a následně zmírňuje bolest ve svalech a kloubech.

Více o Thajské Boran (klasické) masáži

DÉLKA: 30MIN - 60MIN - 90MIN - 120MIN
CENA: 600CZK - 1090CZK - 1500CZK - 1900CZK

Série Thajských Boran (klasické) masáží
Kupte 5, získejte 6. zdarma (při plné ceně)
BALENÍ 6 KUSŮ: 5450CZK (UŠETŘÍTE 1090CZK)


Speciální Masáže

Regenerační hloubková masáž svalů

Středně silné až pevné masážní tahy a tlaky

Hloubková masáž svalů je vynikající pro ty, kteří se chtějí nebo musí zotavit ze stresu, bolavých svalů a mají celkový pocit, že jsou "zaseknuti" nebo "zablokování" nějakým způsobem.

Zejména při problému migrén terapeutka pomocí namíchaného éterického oleje a hořčíkového oleje aplikuje hlubokou a tlakovou masáž čedičovým kamenem, čímž dosáhne k svalovým uzlům.

Reflexní masáž horní, dolní části zad nebo nohou vám pomůže uvolnit stres. Masáž se zaměří na únavu a ztuhlost svalů nebo oblasti, kde máte pocit, že je potřeba.

Více o Regenerační hloubkové masáži svalů


DÉLKA: 60MIN - 90MIN - 120MIN
CENA: 1290CZK - 1790CZK - 2290CZK

Série 
Regeneračních hloubkových masáží svalů
Kupte si 5, 6. získáte ZDARMA (při plné ceně)
BALENÍ 6 KUSŮ: 6450CZK (UŠETŘÍTE 1290CZK)

Ruční lymfatická masáž - lymfodrenáž

Lehký tlak

Lymfatická drenážní masáž je tělo stimulující terapie pro zvýšení přirozené drenáže lymfatického systému, což je metoda těla k odstranění toxinů.
Masáž využívá velmi lehký tlak a dlouhé, jemné, rytmické tahy ke zvýšení toku lymfy a snížení toxinů v těle. Lymfatická drenáž se doporučuje pro projev edému, kožní poruchy, únavu, nespavost, stres, a zmírnění migrény.

Více o ruční lymfatické drenážní masáži

DÉLKA: 90MIN - 120MIN
CENA: 1650CZK - 2150CZK

Série Manuálních lymfatických masáží
Kupte si 5, 6. získáte ZDARMA (při plné ceně)
BALENÍ 6 KUSŮ: 8250CZK (UŠETŘÍTE 1650CZK)


Cíleně Zaměřená Masáž

Středně silné až pevné masážní tahy a tlak

Toto ošetření vám bude zcela přizpůsobeno, protože se jedná o masáž na míru pro ty, kteří nemají dostatek času, a zaměřuje se na konkrétní oblasti zad, ramen a šíje, které jsou nejvíce napjaté a zatuhlé. Tato masáž hlubokých tkání vás zanechá důkladně zbavené stresu a hluboce uvolněné.

Zvláště vhodné pro osoby s chronickou bolestí.

Více o cíleně zaměřené masáži

DÉLKA: 60MIN 
CENA: 1100CZK

K dalšímu zvýšení prospěšnosti masáže můžeme doporučit*.

  • Masáž Lávovo-čedičovými kameny 250Kč
  • Masáž se směsí aromatických olejů 100Kč
  • Aroma lázeň a masáž nohou 600Kč

Série Cileně Zaměřených masáží
Kupte si 5, 6. získáte ZDARMA (při plné ceně)

BALENÍ 6 KUSŮ: 5500CZK (UŠETŘÍTE 1100CZK)

Reflexní Masáž nohou 

Středně silné až pevné masážní tahy a tlak


Už žádné těžké a unavené nohy! Provedeme vám thajskou masáž nohou a reflexní masáž, která vám přinese hluboký pocit pohody. Masáž chodidel může podpořit relaxaci, ale nemá dlouhodobé účinky reflexní terapie. Reflexologie je starodávná terapie, která spojuje určité oblasti chodidel s činností konkrétních orgánů a žláz v těle, aplikace tlaku na různé body na chodidlech stimuluje léčebnou sílu těla a snižuje tak stres, zmírňuje bolesti, bolesti a únavu nohou, zlepšuje spánek, zmírňuje bolesti hlavy při zánětech dutin, zlepšuje krevní oběh a zvyšuje energii.

Více o reflexní masáži nohou

DÉLKA: 30MIN - 60MIN
CENA: 550CZK - 950CZK

K dalšímu zvýšení prospěšnosti masáže můžeme doporučit*.

  • Masáž Lávovo-čedičovými kameny 250Kč
  • Indická masáž hlavy 600Kč

Série Reflexní masáže nohou
Kupte si 5, 6. získáte ZDARMA (při plné ceně)
BALENÍ 6 KUSŮ: 4750CZK (UŠETŘÍTE 950CZK

Těhotenská masáž

Oslavujeme nový život, který přijde na svět.

Specifická jemná těhotenská masáž s jemnými a neutrálními oleji, která reaguje na specifické potřeby těhotných žen. Tato masáž podporuje regulaci krevního tlaku, bojuje proti únavě, zlepšuje tonus břišních svalů, udržuje pružnost pokožky, redukuje strie.
Zmírněte své těhotenské potíže pomocí této relaxační masáže, která využívá tradiční švédské masážní techniky přizpůsobené speciálně pro nastávající maminku. Tato masáž vám pomůže vychutnat si své tělo a přivede vás do stavu klidné spokojenosti.

Takto získaný pocit pohodlí a uvolnění má blahodárné účinky na matku i dítě.

Více o těhotenské masáži

DÉLKA: 60MIN - 90MIN
CENA: 1300CZK - 1800CZK

Série Těhotenských masáží
Kupte si 5, 6. získáte ZDARMA (při plné ceně)
BALENÍ 6 KUSŮ: 6500CZK (UŠETŘÍTE 1300CZK)


Relaxační Masáže

Švédská Masáž

Středně silné masážní tahy a tlak 

Švédská masáž je známá jako originální klasický (západní) styl masáže, který byl založen v pozdní letech 17. století švédským fyzioterapeutem Per Ling.

Jedná se o masáž celého těla s protahovacími technikami pro uvolnění svalů, snížení stresu a uvolnění napětí, které také stimulují nervový systém a filtrují nežádoucí toxiny, jako je kyselina mléčná a močová.

Terapeutka používá organický olej, který je bohatý na vitamíny A, B, E navíc pomáhá pokožce hydratovat a po masáži máte dlouhodobý pocit, že je Vaše pleť hladká a revitalizovaná.

Více o relaxační olejové masáži

DÉLKA: 30MIN - 60MIN - 90MIN - 120MIN
CENA: 600CZK - 1090CZK - 1500CZK - 1900CZK

Série Švédských relaxačních masáží
Kupte si 5, 6. získáte ZDARMA (při plné ceně)
BALENÍ 6 KUSŮ: 5450CZK (UŠETŘÍTE 1090CZK)

Aroma-terapeutická masáž

Lehké a střední masážní tahy a tlak

Zmírněte stres a napětí s výběrem aroma-terapie a speciálního oleje ve směsi k dosažení účinku, který si přejete. Tato lehká až středně tlaková masáž je navržena tak, aby vyhovovala vašim individuálním potřebám a přivedla vaše tělo a mysl do dokonalé rovnováhy.

Terapeutka bude během masáže také používat nahřáté lněné sáčky, které nejen udržují teplo, ale v kombinaci s aroma-terapii pomohou utěšit a budete cítit konečně vytouženou relaxaci pro mysl, tělo a duši

DÉLKA: 30MIN - 60MIN - 90MIN - 120MIN
CENA: 650CZK - 1199CZK - 1690CZK - 2190CZK

Série Aromateupetických Masáží
Kupte si 5, 6. získáte ZDARMA (při plné ceně)
BALENÍ 6 KUSŮ: 5995CZK (UŠETŘÍTE 1199CZK)

Masáž lávovými-čedičovými kameny

"Je to jak masáž, ale mnohem lepší!"
Středně silné až pevné masážní tahy a tlak

Prvně jsou příjemně nahřáté lávové - čedičové kameny umístěny podél klíčových oblastí těla, aby pomohly k hlubokému uvolnění svalů. Následně bude terapeutka používat rytmické masáže kombinující havajský styl Lomi Lomi s nahřátými lávovými kameny a pomocí klouzavých pohybů po kůži uvolní svalové napětí. Umístění kamenů na tlakové body navíc povede ke zlepšení krevního oběhu a průtoku kyslíku při odstraňování toxinů v těle.

Tato masáž je perfektní pro uvolnění napnutých a bolavých svalů, přičemž tato terapie Vám dodá energii.

Navíc použití a výběr vhodného éterického oleje Vám pomůže hluboce relaxovat a uvolnit vaše tělo a mysl.

Více o Masáži lávovými-čedičovými kameny

DÉLKA: 60MIN - 90MIN - 120MIN
CENA: 1350CZK - 1899CZK - 2390CZK

Série Masáží lávovými kameny
Kupte si 5, 6. získáte ZDARMA (při plné ceně)
BALENÍ 6 KUSŮ: 6750CZK (UŠETŘÍTE 1350CZK)

Indická Masáž Hlavy

Jemné a Středně silné tlaky

Ájurvédská indická masáž hlavy je starobylá masážní praktika, která má kořeny v tradiční indické kultuře. Kromě toho, že se při ní budete cítit skvěle, přináší tato ájurvédská procedura mnoho výhod. Díky ní se vaše tělo bude cítit lépe po fyzické i emocionální stránce, protože obnoví a obnoví vaši energii a pomůže tělu fungovat mnohem optimálněji.

Více o indické masáži hlavy

DÉLKA: 30MIN - 60MIN
CENA: 600CZK - 1100CZK

Série indických masáží hlavy
Kupte si 5, 6. získáte ZDARMA (při plné ceně)
BALENÍ 6 KUSŮ: 5500CZK (UŠETŘÍTE 1100CZK)


Prosíme, při Vašem výběru a potvrzením vždy berte i v potaz vaše srozumění s Kontraindikacemi k masážím
a podmínkami MZ ČR jako Obecná opatření pro klienty přicházející na masáž

Vytvořte si vlastní balíček s přídavkem

Extra mini masáže a vylepšení

Vezměte prosím na vědomí, že následující mini procedury jsou k dispozici pouze jako doplňky, pokud si zakoupíte masáž. Neprodávají se jako individuální nebo samostatné ošetření. 

Prosím, přidejte si je do vaší rezervace před začátkem masáže na pokladně!

Aroma-terapeutická Masáž Obličeje

Aromaterapeutická masáž obličeje je omlazující a "anti-age" léčba. Stres se rozplyne kombinací uklidňující masáže obličejových svalů a cílené akupresurní masáže. Masáž zanechá pokožku vypnutou a oživenou.

DÉLKA: 15MIN
CENA: 300CZK

Masáž Lávovými-Čedičovými kameny

Použití nahřátých čedičových kamenů znamená, že vaše tělo je masírováno uklidňujícím pohybem a pak jsou kameny umístěny na důležitá energetická centra, ktera nahřejí.

CENA : 250CZK

Aroma Lázeň nohou a Masáž nohou

Začněte svoji masáž s relaxační aromaterapií lázní vašich chodidel při které Vám budou jemně ošetřeny a terapeutka ji zakončí relaxační masáží nohou.

DÉLKA: 15MIN - 30MIN
CENA : 300CZK - 600CZK

Aroma-terapeutické vylepšení

Vylepšete svoji masáž kombinací aromaterapie a masáže.
Eseciální oleje mají pozitivní vliv na mysl, tělo a ducha, přičemž se vstřebávají do pokožky a pronikají i hluboko do tkání těla. Vyberte si z našich jedinečných aromaterapeutických směsí s různými výhodami, které vyhovují vašim individuálním potřebám.

CENA: 100CZK

Maska na záda

Dodejte své pokožce živiny a uklidněte unavené svaly pomocí aplikování relaxační masky na záda. Služba zahrnuje také terapii k uvolnění těsných svalů zad pomocí aplikace nahřátých sáčků k tomu určených

DÉLKA: 15MIN
CENA: 300CZK