Éterické oleje

Éterické (esenciální) Oleje v masáži

Aromaterapeutická masáž je hluboce relaxační a regenerační styl masáže s lehkým nádechem a to nejlepší volbou léčby pro jakoukoli zaneprázdněnou nebo stresovanou mysl.

Použití Aromaterapie bylo vyvinuto biochemikem Marguerite Maury, který zavedl jedinečnou metodu použití éterických olejů společné s masáží ke zmírnění napětí, jakmile odhalil výhody přírodní péče o pleť a následně tím přispěl k rozvoji celkové péče o lidský zdravotní organismus.

Kromě poskytnutí příjemné vůně, aromaterapeutické oleje poskytují respirační dezinfekci, ale i psychologické benefity. Aromatické rostlinné esence přispívají k uklidňujícímu pocitu během této léčby a pomáhají obnovit harmonii mezi tělem a myslí, která může pozitivně ovlivnit způsob, jakým se cítíme.

Personalizovaná směs nádherných olejů je formulována tak, aby podporovala uklidnění Vašich fyzických a emočních starostí. Tento druh léčby stimuluje různé smysly pomocí zkušených léčivých masážních tlaků terapeutky, až k Vašemu uvědomění si blahodárného efektu směsi esenciálních olejů připravených na míru.

Používané esenciální (éterické) oleje jsou vysoce kvalitní rostlinné esence známé pro jejich terapeutické uklidňující, harmonické a přitom povznášející vlastnosti. Námi vybrané nosné oleje jsou vyrobeny z ovocných jader, ořechů a semen a pomáhají vyživovat pokožku svými vlastními jedinečnými vlastnostmi. Všechny ingredience jsou získávány od dodavatelů s vášní pro čisté a autentické přírodní produkty.Signature 

Ke snížení  bolesti svalů a zmírnění stresu

Jedinečná vůně "Signature" Vás inspiruje k tomu, abyste žili s sebedůvěrou a to výraznými tóny Pelargónie a Heřmánku, které Vás povzbudí, abyste v sobě pocítili své nejlepší já.


Sen

Napravuje tělo i mysl, pomáhá proti nespavosti

Tento esenciální olej pomáhá zvýšit Vaši schopnost věřit v sebe sama, s měkkými tóny z etérických olejů Levandule a sladkého Pomeranče.

Uklidnění

Uklidňující a revitalizační

Tento esenciální olej Vám pomůže připojit se k Vašemu pravému já harmonickými tóny Bergamotu a Pelargónie.

Očista

Detoxikuje a snižuje otoky

Čerstvá esence Rozmarýnu a Jalovce pomůže odstranit toxiny a zlepšit krevní oběh v těle.

Energie

K osvěžení a udržení energie

Povznášející směs Máty peprné a Rozmarýnu povzbuzuje a zanechává pocit oživení i omlazení.