Dee Dee Etiketa

Zrušení rezervace
Žádáme vás, abyste nám co nejdříve oznámili, zda je třeba zrušit-upravit rezervaci. Často musíme odmítnout ostatní zákazníky, protože máme obsazeno. Zrušení na poslední chvíli nebo nedostavení znamená, že ostatní zákazníci nemohou provést rezervaci. Jakékoliv zaplacení nebo propagační akce a jejich předplatby jsou nevratné.

Před příjezdem
Žádáme vás, abyste dorazili minimálně 7-15 minut před svým domluveným časem, takže máte čas na konzultaci a náš terapeut vám může zařídit místnost. Pokud přijedete pozdě, v závislosti na dostupnosti, vaše masáž skončí podle vašeho původního času rezervace, takže můžeme připravit místnost pro další rezervaci následného zákazníka.

Zdravotní hlediska masáží
Před léčbou vás požádáme o vyplnění dotazníku pro zdraví. Pokud si nejste jisti vhodností léčby z důvodu zdravotních problémů, dejte nám prosím vědět. Rádi vám poradíme.

Těhotenství
Reflexní masáži chodidel, aromaterapeutické olejové masáži nebo tradiční thajské masáži se musíte  vyhnout během jakékoli fáze těhotenství, ale existuje řada dalších masážních ošetření, které si můžete vychutnat.

Jídlo před masáží
S masáží byste měli počkat minimálně 30 minut, ideálně 60 minut, po posledním jídle.

Sprchování
Pokud si přejete sprchu před masáží, doporučujeme tak provést doma nebo na hotelu, protože sprcha před masáží bude zahrnuta do doby samotné masáže, což má za následek kratší dobu pro Vaši vlastní masáž. Po ošetření jako je aromaterapeutická olejová masáž se můžete cítit, že se chcete osprchovat. Pro "suché" léčby, kde žádné produkty nejsou aplikovány na kůži, jako je thajská masáž, Tok Sen masáž nebo reflexní masáž chodidel budeme poskytovat volné pohodlné oblečení a sprcha není nutné před nebo po masáži. Pokud si přejete, aby jste se osprchovali bez ohledu na výše uvedené, pomůže nám, pokud o to požádate během vaší konzultace před zahájením masáže.

Ztráta nebo poškození osobních věcí
Ve všech místnostech pro lázeňské procedury je k dispozici malá schránka, určená pro Vaše cenné předměty a žádáme vás o jejich použití. Samozřejmě doporučujeme nechat všechny cennosti doma nebo v hotelovém pokoji, protože nemůžeme nést odpovědnost za ztrátu nebo poškození osobních věcí. Poskytujeme vhodné oblečení, jednorázové spodní prádlo pro použií během masáže. Použijte je prosím, aby se zabránilo také skvrnám od masážních přípravků nebo poškození Vašeho oblečení.

Klid

Děláme v našich silách, aby Studio bylo co nejvíce klidné a relaxační pro naše hosty. Prosím, laskavě se zdržte hlasitých zvuků včetně mluvení, kouření, nebo telefonování mobilním telefonem, a to zejména ve sdílených prostorách, jako je recepce.

Děti do/ve studiu

Je v pořádku, aby jste přivedli vaše děti, ale musí být pod dohledem po celou dobu. Nemáme a nejsme zařízení na hlídání dětí. Během léčby, děti musí zůstat ve stejné léčebné místnosti jako rodič nebo opatrovník. Vezměte prosím na vědomí ostatní hosty ve studiu již při chůzi po studiu, a to zejména v našich společných prostorách, jako je recepce. I když chápeme, že děti chtějí prozkoumávat a hrát si, žádáme vás, abyste pochopili, že ostatní hosté přicházejí zažít relaxační a klidné prostředí a že hluk by měl být omezen na minimum.

Mobilní telefony

Žádáme vás, abyste si byli vědomi ostatních hostů ve studiu při rozhovoru v telefonu, zejména ve společných prostorách, jako je recepce a chodba. S cílem zajistit klid a relaxaci, žádáme vás, abyste laskavě vypnuli svůj mobilní telefon nebo je použili mimo Studio.

Kouření cigaret, alkohol
Kouření není dovoleno v žádné oblasti masážního studia. Konzumace alkoholu je zakázána zákonem v jakémkoliv masážním a lázeňském areálu v České republice. Do studia prosím neberte žádný alkohol.

Čistota

Sterilizace a dezinfekce našeho vybavení probíhá po každém servisu a ošetření.

Daňové a servisní poplatky

Všechny naše ceny jsou fixní vč. daně, jelikož nejsme plátci. Nepřidáváme žádné poplatky za služby. Je na uvážení našich zákazníků dát tip, pokud si přejí a cítil se spokojeni s poskytovanými službami a odměnili tedy peněžné terapeutku navíc.