Online E-shop - poukazy a karty na masáže

Dee Dee Masáže Praha Online obchod

Pokud hledáte něco úžasného pro někoho, kdo je vám drahý, jste určitě na správné stránce k Odpočinku, Obnovení síly těla a mysli.

Masáže jsou darem, který každý miluje, a nyní můžete dát masáž - máme něco, co je správné pro každou příležitost - pro narozeniny, Vánoce, Valentýna nebo Den matek.

Dee Dee masáž dárková karta je ten nejlepší dar pro někoho důležitého a perfektní dárek pro každou příležitost!

Nabízíme několik druhů dárkových karet, které jsou dokonalým dárkem pro spolupracovníky, šéfy, administrativní asistenty, sousedy, přátele a rodinné příslušníky.

  • Výhodné dárkové karty - s předplacenou hodnotou je nabídkou, která umožňuje příjemci vybrat si své ošetření podle své aktuální potřeby
  • Dárkové balíčky na 90 nebo 120 minut - jsou dokonale dárkem s myšlenkou komu je určena
  • Masážní dárkové karty - dárek, který nabízí relaxaci, omlazení a je ten, který obdarovaní maximálně ocení

Kupte si instantní dárkové karty online - dárkové poukazy budou doručeny na vaši e-mailovou adresu po zakoupení a připraveny k tisku.

Naše dárkové karty jsou platné po dobu 6 měsíců, příjemce bude mít více než dost času naplánovat svůj velmi očekávaný masážní zážitek.

Online platba je rychlá a bezpečná.
Dárkové karty nemohou být vyměněny/proplaceny za hotovost

Poukazy na masáže
Poukazy na masáže

Vítejte do masážního salónu

Dee Dee thajské masáže Praha

Místo, kam si vždy a znovu rádi přijdete Odpočinout. Obnovit sílu. Ozdravit se

Unikněte shonu každodenního života, a přijďte se jemně osvěžit a obnovit uklidňující masáží. Doplňkové terapie, jakou jsou profesionální masáže, mohou hrát cennou roli pro Vaše zdraví a pohodu tím, že zmírní úzkost a napětí a pomůže zvýšit fyzickou nebo emocionální sílu, tím, že Vám poskytnou obnovení energie.

V nabídce nechybí tradiční thajské masáže, hloubkové regenerační masáže, cílené masáže, ale i aromaterapie, které Vás nasměrují do neskutečně přirozené relaxace.

Dee Dee thajské masáže je jednoduše tím nejlepším místem pro masáž v Praze a nabízí možnost zcela individuálního přístupu k masáži na základě vašich problémových oblastí a stresu, který vás trápí.

Udělejte si čas a zažijte uklidňující účinky masáže ve vašem životě.
"Uvolněte se, ztište svou mysl a nechte své tělo sestoupit do hluboké relaxace."