COVID opatření a Obecná opatření pro klienty přicházející na masáž

Náš Dee Dee akční plán a náš závazek vůči Vám

Jako vždy dbáme na to, abychom v celém studiu udržovali nejvyšší standardy čistoty a hygieny. S ohledem na COVID-19 jsme však kromě našich již důkladných procesů povinných pro provozovnu masáží, zavedli řadu dalších protokolů, abychom zajistili, že si u nás budete moci bezpečně užít masáží a to bez stresu a obav a to včetně komunikace a práce v ochranné masce.

Veřejné prostory:

Zvýšili jsme četnost čištění a dezinfekce ve veřejných prostorách včetně recepce, kliky dveří, toalety, sprchy a také Vám bude změřena bezkontaktně teplota na recepci před samotnou masáží.
Samozřejmě u nás naleznete ruční dávkovače dezinfekčních prostředků včetně gelu a mýdla pro Vaše použití.

Masážní místnosti:

Kromě našich již přísných procesů čištění byly v našich pokojích implementovány další dezinfekční protokoly, poté, co hosté odešli a než dorazí další host, se zvýšenou pozorností věnovanou tvrdým a velmi dotykovým povrchům.
Samozřejmě u nás naleznete ruční dávkovače dezinfekčního mýdla pro Vaše použití.

Veřejné prostory a Masážní místnosti:

Jelikož přistupujeme k dodržování hygieny a nejen opatření proti šíření viru Covid-19 velmi vážně pro bezpečí nejen vlastní používáme denně multifunkční čističku vzduchu, která pro čištění ovzduší využívá nejmodernější metody, kombinuje v sobě hned několik osvědčených postupů pro čištění ovzduší.

Přístroj disponuje 7násobným filtračním systémem a jeho vzduchový výkon a enormní čistící funkci potvrdil také úspěšný test ve Státním zdravotním ústavu. Obsahuje HEPA filtr - nejdůležitější součást čističek vzduchu. Jde o filtr, který byl vyvinut v NASA, má schopnost zachycovat částice o průměru 0,1-0,3 mikronů s účinností více jak 99.5%, UV lampu a Ionizátor.

Bezkontaktní změření teploty v případě nařízení Vládou
Bezkontaktní změření teploty v případě nařízení Vládou
Másáže Dee Dee - HEPA filtr v čístičce vzduchu
Másáže Dee Dee - HEPA filtr v čístičce vzduchu
Čistička vzduchu s HEPA filtrem
Čistička vzduchu s HEPA filtrem